VILISTLASED

Lõpetajad 1937

  1. Kaaremaa Heldi
  2. Kõvatomas Harald
  3. Laas Harald
  4. Mäger Ella
  5. Potsep Õie-Emmeline
  6. Pärn Elli-Rosalie
  7. Reinomägi Juta
  8. Ruul Ants
  9. Sepp Helki
  10. Soonets Helgi
  11. Talu Vaiki
  12. Tallo Karl

Lõpetajad 1938

  1. Aasav Ehala
  2. Gross Peeter
  3. Kaldmäe Karl
  4. Kreisberg Aleksander
  5. Kuusk Ain
  6. Laas Einard
  7. Retsep (Rätsepp) Endel
  8. Rätsep Erick -œToomas
  9. Saaremäe Ludmilla
  10. Sepp Ann
  11. Sepp Elmi
  12. Sepp Õilme -œElgarite
  13. Soobiku Valve
  14. Soonets Margus
  15. Tamme Elka
  16. Tomson Aino

Lõpetajad 1939

  1. Aasav Ehala
  2. Andrejev Sergei
  3. Kallo Linda
  4. Kuningas Maimu
  5. Kuusk Ilmar
  6. Laas Valve
  7. Lindov Lehta
  8. Lehiste Õie
  9. Metsma Auguste-Maria
  10. Potisep Veida
  11. Ruul Albert
  12. Sall Irene-Elmerice
  13. Sall Laine-Marianne
  14. Saaremäe Sinadia
  15. Toomingas Elmar

 Lõpetajad 1940

  1. Abram Linda
  2. Kallo Aino
  3. Kuningas Adolf
  4. Kuningas Ilmar
  5. Kurm Esta
  6. Lehiste Marta
  7. Lindov Martin
  8. Mitt Evald
  9. Miilimäe Ivo
  10. Moppel Laine
  11. Pärn Eduard-Edmund
  12. Ruul Heini
  13. Rääk Johannes
  14. Sepp Asta-Helene
  15. Sepp Ella
  16. Tamme Vilma
  17. Teearu Lola
  18. Teearu Peeter
  19. Teidearu Albert
  20. Teidearu Kalju

Lõpetajad 1942

  1. Juske Helmut
  2. Jürjes Maimu
  3. Kaljuste Voldemar
  4. Kand Ilme
  5. Kangur Johannes
  6. Kiviselg Leida
  7. Kurm Leida
  8. Kõvatomas Leida
  9. Kõvatoomas Heino
  10. Mägi ܜlo
  11. Mäger Elsa
  12. Ruul Eino
  13. Saaremäe Aleksander
  14. Saaremäe Jaan
  15. Sepp Linda-Anna
  16. Soobik Heldi
  17. Tamme Helju
  18. Tomingas Heino

Lõpetajad 1943

  1. Botonkov Leoniida
  2. Gentalen Arno
  3. Kuningas Kleon
  4. Laurand Jaan
  5. Lepik Endel
  6. Lilienblatt Maimu
  7. Lindov Leida
  8. Mitt Helga
  9. Närripä Heldi
  10. Ruul Melida

Lõpetajad 1944

  1. Grents Jaan
  2. Kallo jaan
  3. Kangur August
  4. Kartau Rein
  5. Lepik Ants
  6. Lindsaar Virve
  7. Mango Maimu
  8. Mitt Helga
  9. Mägi Lembit
  10. Ruusmaa Reinhold
  11. Tamm Helgi
  12. Tomingas Karl-Leonard

Lõpetajad 1946

  1. Aasav Juta
  2. Aasav Helgi
  3. Kaup Erich
  4. Kiviselg Eda
  5. Kuusk Eino
  6. Kuusk Osvald
  7. Lemmik Elli
  8. Lindov Laine
  9. Mikman Lea
  10. Mitt Evald
  11. Moppel Leo
  12. Närep Ilmar
  13. Oks Salme
  14. Sutt Johannes
  15. Sepp Aino
  16. Tamme Anton
  17. Teearu Lola
  18. Tomson Enn
  19. Toodu Linda

Lõpetajad 1947

  1. Abram Paul
  2. Endrikson Koidula
  3. Kartau Heino
  4. Kartohvel Linda
  5. Kask Karl
  6. Kuusk Ants
  7. Kuusk Villem
  8. Leemet Arnold
  9. Lensment Maie
  10. Pilme Elviine
  11. Pool Ants
  12. Ruusmaa Nelli
  13. Saaremäe Linda
  14. Sepp Endel
  15. Tamme Valve
  16. Tomingas Einard

Lõpetajad 1948

  1. Holter ܜlo
  2. Jakson Hendrik
  3. Kand Ellen
  4. Kuningas Arnold
  5. Kuningas Lehta
  6. Kuusk Aime
  7. Kuusk Leida
  8. Lindsaar Ilmar
  9. Oks Vilma
  10. Pool Enn
  11. Raiss Endel
  12. Ruul Einard
  13. Saul Salme
  14. Schagat Linda
  15. Tints Liidia
  16. Vuks Sinaida

Lõpetajad 1949

  1. Jakson Hendrik
  2. Juurikas Juta
  3. Kuningas Heino
  4. Kurm Marie
  5. Kuusk Mihkel
  6. Lepiste Helvi
  7. Murd Maret
  8. Raid Alma
  9. Ruusmann Valve
  10. Sarv Vilma
  11. Sepp Silvia
  12. Veeverson Aada
  13. Veeverson Hilja

 Lõpetajad 1950

  1. Aasav Heino
  2. Holter Helju
  3. Kartau Aino
  4. Kurm Aino
  5. Kuusk Laine- Virve
  6. Kuusk Martin
  7. Laurand Salme
  8. Lehiste Aino
  9. Lindov Helene
  10. Ruusmann Leo
  11. Saar Lennart
  12. Saks Asta
  13. Sepp Asta
  14. Teearu Arvo

Lõpetajad 1951

  1. Aasav Jaan
  2. Holter Helju
  3. Kiilas Arvo
  4. Kikas Linda
  5. Lõo Lilli
  6. Moppel Leo
  7. Okas Endel
  8. Pallo Aleksander
  9. Sepp Linda
  10. Tints Kutt

Lõpetajad 1952

  1. Aru Vaike
  2. Illak Juhan
  3. Kiviselg Jaan
  4. Kurm Vilma
  5. Kuusk Helgi
  6. Kärblane Jüri
  7. Lilleste Helje
  8. Lindov Aide
  9. Rajalaane Arvo
  10. Rätsep Peeter
  11. Straume Elli
  12. Teearu Leila

Lõpetajad 1953

  1. Aasav Aino
  2. Aasma Aino
  3. Kikas Lembit
  4. Koltsin Maie
  5. Kubbe Ida
  6. Kuusk Ilse
  7. Lõo Maala
  8. Pahk Leho
  9. Pajuväli Olev
  10. Parve Rein
  11. Raev Ants
  12. Saar Valvi
  13. Teearu ܜlo
  14. Tomson Alma

Lõpetajad 1954

  1. Jerov Oleg
  2. Kartau Valdek
  3. Kristal Valdo
  4. Okas Heino
  5. Pahk Ilmar
  6. Pahk Liisa
  7. Pikkor Ants
  8. Pikkor Rein
  9. Saul Arnold
  10. Toots Eino

Lõpetajad 1955

  1. Kartau Tiiu
  2. Kiviselg Salme
  3. Kubbe Lidia
  4. Kuningas Ants
  5. Lindov Mihkel
  6. Lääne Kaie
  7. Mägi Maret
  8. Nikiforov Ants
  9. Pahk Paul
  10. Parts Elsa
  11. Ruul Jaan
  12. Ruusmaa Aino
  13. Ruusmaa Ilmar
  14. Tamm Malle
  15. Vaino Ene
  16. Varter Irja-Mall
  17. Vilipõld Vello

Lõpetajad 1956

  1. Alamaa Reet
  2. Jaaksalu Elvi
  3. Juurikas Erika
  4. Kelder Kersti
  5. Kimber Rein
  6. Kink Heino
  7. Kollamaa Kadi
  8. Kuusk Ants
  9. Moppel Lehta
  10. Mosov Tiiu
  11. Neppo Tiiu
  12. Pahk Aili
  13. Pahk Helmut
  14. Talts Heldi
  15. Tamme Valdur
  16. Tints Mati

Lõpetajad 1957

  1. Alekask Valli
  2. Jõesaar Elvi
  3. Kand Malle
  4. Kartau Lembit
  5. Kaup Valentina
  6. Kiviselg Linda
  7. Kristal Toivo
  8. Lainela Aino
  9. Lepik Vilvi
  10. Meister Eha
  11. Mägi Asta
  12. Parts Vaike
  13. Pärnat Marti
  14. Raid Ilmi
  15. Ruul Vello
  16. Ruusmaa Jaan
  17. Schaggat Heldi
  18. Vaabel Linda
  19. Viimne Richard

Lõpetajad 1958

  1. Alekask Klaudi
  2. Jõõts Salme
  3. Jänes Ain-Edmund
  4. Kollamaa Linda
  5. Kristal Udo
  6. Lohu Endel
  7. Mähar Anne
  8. Mägi Helmuth
  9. Pärn Evi
  10. Reiles Evi
  11. Ruul Heli
  12. Teearu Avo
  13. Toots Leo
  14. Tähiste Karl
  15. Vilipõld Valve

Lõpetajad 1959 ( VII klass)

  1. Aasav Ants
  2. Grahv Elvi
  3. Jänes Elve-Kristiine
  4. Jänes Heldur- Johannes
  5. Kalda Edda-Mall
  6. Kaljuste Kai
  7. Kiviselg Hilja
  8. Kuningas Hilja
  9. Mitt Lea
  10. Mosov Tamara
  11. Okas Elmar
  12. Puussepp Mati
  13. Pärn Eha
  14. Raid Jaan
  15. Ruusmaa Hilja
  16. Saar Olle
  17. Saul Laine
  18. Saul Viiu
  19. Tallo Jüri
  20. Titma Maie
  21. Toots Aino
  22. Uustal Viiu

Lõpetajad 1959 (VIII klass)

  1. Jõgiste Maret
  2. Jänes Ain-Edmund
  3. Järve Selma
  4. Kristal Maret
  5. Kollamaa Rein
  6. Kuningas Anne
  7. Lainela Arne
  8. Leibur Salme
  9. Lillemäe Milvi
  10. Lääne Tõnu
  11. Maidla Arno
  12. Pahk Lehta
  13. Priidik Anne
  14. Pärnla Vello
  15. Raev Evi
  16. Riis Heldur
  17. Runin Jüri
  18. Saarts Eha
  19. Tamm Reet
  20. Tamm Tiiu
  21. Tamme Valdur

 Lõpetajad 1960 ( VII klass)

  1. Kaljuste Reet
  2. Kaup Voldemar
  3. Kukk Elle
  4. Lehe Harri
  5. Lepik Volli
  6. Lohu Jaan
  7. Lorents Illar
  8. Meedla Alja
  9. Nilp Kunnar
  10. Parts Juta
  11. Reiljan Helle
  12. Salu Marje
  13. Saul Heljo
  14. Saul Mati
  15. Talts Milvi
  16. Teearu Johannes

Lõpetajad 1960 ( IX klass)

  1. Jõgiste Maret
  2. Järve Selma
  3. Kristal Maret
  4. Kuningas Anne
  5. Lainela Arne
  6. Leibur Salme
  7. Lillemäe Milvi
  8. Lääne Tõnu
  9. Maidla Arno
  10. Pahk Lehta
  11. Priidik Anne
  12. Raev Evi
  13. Runin Jüri
  14. Saarts Eha
  15. Tamme Valdur

Klassijuhataja Ilme Tamme

Lõpetajad 1961

  1. Aasav Ivo
  2. Kaljuste Reet
  3. Meedla Alja
  4. Nilp Kunnar
  5. Orav Anne
  6. Parts Juta
  7. Reiljan Helle
  8. Salu Marje
  9. Saul Heljo
  10. Saul Mati
  11. Teearu Johannes

Klassijuhataja Salme Tamme

Lõpetajad 1962

1. Jaakson Vaike
2. Jõõks Agu
3. Keskla Elle
4. Kreisman Kersti
5. Raev Viivi
6. Pahk Ilme
7. Vilipõld Mart

Klassijuhataja Heino Kuningas

Lõpetajad 1963

  1. Aasav Hilja
  2. Kaljurand Urve
  3. Kiviselg Milvi
  4. Kollamaa Lilli
  5. Koltsin Maret
  6. Kurm ܜlle
  7. Kuusk Malle
  8. Laanepõld Rein
  9. Lahtvee Mare
  10. Lensment Raivo
  11. Maidra Ilme
  12. Mägi Linda
  13. Nõmmik Linda
  14. Pajula Eeli
  15. Pärna Lea
  16. Rahno Olev
  17. Ruusmann Liia
  18. Rätsep Helle
  19. Saar Aadi
  20. Teearu Ivo
  21. Tähepõld Eevi
  22. Vallaots Ants

Klassijuhataja Amilda Grosmidt

Lõpetajad 1964

  1. Glück Avo
  2. Grossmidt Anne
  3. Jõõts Aino
  4. Kask Mall
  5. Muenko Elvi
  6. Mägi Leo
  7. Nurmoja Rein
  8. Oja Lembit
  9. Raaliste Helju
  10. Rohtla Marve
  11. Ruul Väino
  12. Ruusmann Jaan
  13. Saul Leo
  14. Vaabel Niina

Klassijuhataja Ida Laid

Lõpetajad 1965

  1. Grossmidt Alla
  2. Grossmidt Urve
  3. Kallo Kalev
  4. Kubbe Alviine
  5. Kuningas Marje
  6. Kuusk Ain
  7. Luste Malle
  8. Martens Urve
  9. Mets Jaak
  10. Niidu Eha
  11. Parts Erna
  12. Pärnla Elle
  13. Pärnla Malle
  14. Ruul Tiiu
  15. Toots Salme
  16. Treial Helle

Klassijuhataja Ilme Tamme

Lõpetajad 1966

  1. Eensaar Astrid
  2. Ilves Lea
  3. Ivanov Georg
  4. Kallo Jaanus
  5. Kivisild Arvo
  6. Kreisman Sirje
  7. Rist Urve
  8. Saks Aino
  9. Saar Einar
  10. Silman Endel
  11. Siimuste Vaike
  12. Soomets Mare

Klassijuhataja Viktor Saluveer

Lõpetajad 1967

  1. Allikas Jaan
  2. Kangur Helve-Annela
  3. Kollamaa Einar
  4. Kuningas Aivo
  5. Lehe Liia
  6. Lepla Arne
  7. Loorents Reet
  8. Mitt Asta
  9. Mägi Lehti
  10. Oja Silva
  11. Orav Lembi
  12. Pajula Ants
  13. Raid Ilse
  14. Rannamäe Eha
  15. Reiljan Velli
  16. Rist Helve
  17. Saul Karl
  18. Saar Ants
  19. Saar Urve
  20. Sepp Malle
  21. Toots Erna
  22. Treial Malle

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1968

  1. Aidulo Harry
  2. Kala Koit
  3. Kask Tiit
  4. Kiviselg Ain
  5. Kink Ivi
  6. Kreitsberg Ilme
  7. Lensment Mati
  8. Pukk Raivo
  9. Põld Rein
  10. Ruul Reet
  11. Sild Sirje
  12. Suur Heiki
  13. Telman Pille
  14. Raaliste Helle

Klassijuhataja Amilda Grossmidt

Lõpetajad 1969

  1. Eensaar Marika
  2. Grossmidt Mall
  3. Kaljuste ܜlle
  4. Kuningas Aimar
  5. Kuusik Väino
  6. Mango Kaja
  7. Mägi Kaie
  8. Puusepp Marvi
  9. Põld Ain
  10. Raaliste Maire
  11. Rannamäe Elve
  12. Ruusman Edda
  13. Saar Ehala
  14. Toots Elle

Klassijuhataja Eha Saluveer

Lõpetajad 1970

  1. Avaste Ingrit
  2. Kala Eva
  3. Kallo Ruth
  4. Kartau Malle
  5. Kuningas Tõnu
  6. Mägi Riina
  7. Pikkor Mare
  8. Randpere Heino
  9. Rebane Malle
  10. Rist Asta
  11. Saar Tõnu
  12. Sepp Enn
  13. Sillat Vello

Klassijuhataja Viktor Saluveer

Lõpetajad 1971

  1. Kala Aili
  2. Kalda Veera
  3. Kask Tõnu
  4. Kiviselg Aino
  5. Kreisman Kadri
  6. Kuusk Enn
  7. Kuusk Helle
  8. Metsasalu Sirje
  9. Mitt Marje
  10. Ruusmann Aivar

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1972

  1. Adamson Ly
  2. Andrejeva Aino
  3. Jaakson Veera
  4. Kangur Heiki
  5. Mägi Hilja
  6. Popova Liidia
  7. Ruusmann Eve
  8. Saar Aavo
  9. Saks Astrid
  10. Tipse Sirje
  11. Tähiste Sirje
  12. Vainonen Eino

Klassijuhataja Ilme Tamme

Lõpetajad 1973

  1. Jaakson Vilma
  2. Kartau ܜlo
  3. Lõo Evi
  4. Meister Jaan
  5. Männik Rein
  6. Oja Kalev
  7. Oks Imbi
  8. Pikkor Urve
  9. Pikkor Virve
  10. Saar Tiina
  11. Sild Heli
  12. Straume Virve
  13. Tamme Hannes

Klassijuhataja Ellen Mägi

Lõpetajad 1974

  1. Andrejeva Anu
  2. Grents Urmas
  3. Jõeveer Rein
  4. Jürgenson Ago
  5. Kaareste Urmas
  6. Kask Üllar
  7. Kiviselg Heino
  8. Kuusk Toomas
  9. Meos Urve
  10. Niidu Maie
  11. Puusepp Anne
  12. Ruusmaa Tiit
  13. Saluveer Aivar
  14. Sepp Anne
  15. Tamm Adu
  16. Tamsalu Kalle

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1975

  1. Holter Riho
  2. Jõeveer Jaak
  3. Kivisild Arved
  4. Kulviku Mare
  5. Kuusk Ain
  6. Laanepõld Kalle
  7. Lindov Velli
  8. Niidu Kaie
  9. Nõmmik Jaan
  10. Närep Liivi
  11. Pahk Rein
  12. Pulk Heinar
  13. Rist Marika
  14. Sild Heiki
  15. Talts Aivar
  16. Talts Elmar
  17. Teearu Ervin
  18. Tints Kalle
  19. Varilepp Silvi

Klassijuhataja Eha Saluveer

Lõpetajad 1976

  1. Eha Eedi
  2. Jürgenson Aivo
  3. Kerner Jüri
  4. Mägi Jaan
  5. Niidu Evi
  6. Pukk Kaie
  7. Pärni Lily
  8. Randpere Riina
  9. Riis Rita
  10. Tamme Toomas
  11. Roosmaa Arne

Klassijuhataja Ellen Mägi

Lõpetajad 1977

  1. Aasav Heli
  2. Kerner Jaan
  3. Kivisild Aivar
  4. Kõrgekivi Malle
  5. Liukonen ܜlle
  6. Moppel Jaanus
  7. Raaliste Elve
  8. Saar Mihkel
  9. Sepp Jaan
  10. Zerel ܜlle
  11. Ohi Tiina
  12. Uibu Peeter
  13. Uibu Priit

Klassijuhataja Ilme Tamme

Lõpetajad 1978

  1. Irdt Ele
  2. Irdt Peet œ- Märt
  3. Iloste Aimar
  4. Kallo Aivar
  5. Kartau Helve
  6. Kollamaa Uno
  7. Kuningas Toivo
  8. Martens Toomas
  9. Mats Maret
  10. Tomingas Mati
  11. Tamsalu Liivi

Klassijuhataja Milvi Leppmets

Lõpetajad 1979

  1. Antson Urmas
  2. Holter Rita
  3. Jaakson Elsa
  4. Jõõts Sirje
  5. Kangur Aime – œLy
  6. Kuningas Tarmo
  7. Kõrgekivi Elle
  8. Kõrgekivi Hille
  9. Laidva ܜlle
  10. Pahk Velli
  11. Pikkor Anne
  12. Pärtel Aivar
  13. Saar Marje
  14. Sepp Kaie

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1980

1. Aasav Ruth
2. Eha Enn
3. Iloste Ain
4. Jaakson Kalle
5. Maal Jüri
6. Mats Rein
7. Närep Helle
8. Peterson Mare
9. Randpere Kaja
10. Sepp Rein
11. Uustam Hille
12. Varilepp Virge

Klassijuhataja Eha Saluveer

Lõpetajad 1981

1. Abram Urmas
2. Evert Aivar
3. Hunt Hannes
4. Iloste Aili
5. Jõgiste Jaan
6. Kalmet Alar
7. Kartau Vello
8. Kask Anneli
9. Kuusk Peeter
10. Martens Tõnu
11. Nõmmik Sirje
12. Pärtel Alvar
13. Saar Malle
14. Sild Taimo
15. Simson Kaie
16. Soosalu Silvi
17. Varilepp Jaanus
Klassijuhataja Ellen Mägi

Lõpetajad 1982

1. Aasav Ly
2. Evert Urmo
3. Härm Maie
4. Jaakson Ene
5. Jürgenson Ivo
6. Kollamaa Maiu
7. Kuningas Allar
8. Kuningas Reet
9. Kuusk Regina
10. Kuusk Taivo
11. Pärtel Raivo
12. Riis Heli
13. Saks Siiri
14. Oks Mati
Klassijuhataja Viktor Saluveer

Lõpetajad 1983

1. Eha Eede
2. Metsasalu Ahto
3. Potisepp Priit
4. Ruusmann Astrid
5. Saks Tauno
6. Soosalu Toomas
7. Tamm Eve
8. Tähiste Tarmo
9. Uustamm Malle
10. Vassiljev Kalmer
Klassijuhataja Milvi Leppmets

Lõpetajad 1984

1. Aasav Eve
2. Esing Tarvi
3. Iloste Aivo
4. JƵgiste Enn
5. Kuusk Ardo
6. Laine Marika
7. Lindov Anita
8. Pärni Rail
9. Pärtel Ülle
10. Saar Katrin
11. Zerel Lehte
12. Talts Arne
13. Tuurmaa Aleksander
14. Mitt Margus
Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1985

1. Kuusik Veiko
2. Lainela Andrus
3. Maal Jaan
4. Pahk Asta
5. Priidik Margus
6. Riis Raimo
7. Saar Terje
8. Tiitus Tiit
9. Uustam Jaana
Klassijuhataja Eha Saluveer

Lõpetajad 1986

1. Evert Maire
2. Jenson Andres
3. Kaljuste Tarmo
4. Loik Sirje
5. Ruusmaa Allan
6. Saar Kaido
7. Tedremäe Ave
Klassijuhatajad Ellen Mägi ja Villem Kuusk

Lõpetajad 1987

1. Holter Signe
2. Kuusk Kalev
3. Lainela Margus
4. Lehismets Mairold
5. Lensment Tarmo
6. Lindov Joonas
7. Meerents Marge
8. Nurmis Liina
9. Saar Janek
10. Tedremäe Ahti

Klassijuhataja Rein Jõeveer

Lõpetajad 1988

1. Jaakson Elga
2. Jõgiste Aivar
3. Kiviselg Evi
4. Kollamaa Kadri
5. Kõrs Eve
6. Loik Krista
7. Meerents Kristi
8. Saar Siret
9. Tähiste Tarjo
10. Varik Meelis
Klassijuhataja Priit Post

Lõpetajad 1989

1. Jürgenson Ivi
2. Kaljula Tõnis
3. Kallas Kaidi
4. Kollamaa Margus
5. Randpere Janno
6. Rätsep Kristi
7. Sutt Krista
8. Tedremäe Annika
9. Varik Jaanus
Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1990

1. Aasav Ivar
2. Jaakson Merike
3. Uustamm Janek
4. Lensment Rauno
5. Kuusk Kaja
6. Kuusk Kaupo
7. Laanoja Meelis
8. Laanoja Maarika
90. Lehismets Merle
10. Mitt Jaanus
11. Naar Krista
12. Tabur Inge
13. Tedremäe Ago

Klassijuhataja Aino Mango

Lõpetajad 1991

1. Kurm Ivi
2. Lensment Anneli
3. Loik Sven
4. Pahk Maire
5. Raba Veiko
6. Rätsep Rainer
7. Saar Evely
8. Saar Talvi
9. Saks Merle
10. Zerel Olli
11. Teppand Aive
12. Varik Toomas

Klassijuhataja Jaanus Moppel

Lõpetajad 1992

1. Kollamaa Marek
2. Lensment Riho
3. Mikiver Andres
4. Niidu Kaire
5. Pahk Merike
6. Uustamm ܜlle

Klassijuhatajad Ellen Mägi , Milvi Leppmets

Lõpetajad 1993

1. Kuusemäe Riho
2. Lehismets Marika
3. Lõpp Vova
4. Meerents Monika
5. Mägi Marko
6. Männik Argo
7. Ohi Moonika
8. Pahk Anita
9. Puht Tõnu
10. Raid Riina
11. Rull Arras
12. Tamme Aimi
13. Tedremäe Aliina
14. Varik Kaja
15. Kelt Margely

Klassijuhataja Priit Post

Lõpetajad 1994

1. Eha Eeri
2. Iloste Janek
3. Kuningas Taavi
4. Kurm Kairi
5. Puht Anu
6. Saar Herly

Klassijuhataja Eha Kuusk

Lõpetajad 1995

1. Aasav ܜlar
2. Jüriöö Valdo
3. Kollamaa Rene
4. Laanoja Jaanus
5. Lainela Arina
6. Mägi Margit
7. Ruusmann Rene
8. Tamme Jane

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 1996

1. Allik Diana
2. Eeriksoo Margo
3. Kiviselg Marek
4. Lensment Taavo
5. Mikiver Ariana
6. Mägi Marika
7. Pahk Merle
8. Parts Evelin
9. Ruusmann Tarmo
10. Rätsep Rünno
11. Saar Andrus
12. Saar Märt
13. Tiitus Eero
14. Väli Terje

Klassijuhataja Tiiu Rätsep

Lõpetajad 1997

1. Aasav Annika
2. Grents Ragnar
3. Halop Margit
4. Kiviselg Veikko
5. Kuningas Erika
6. Laanoja Agnes
7. Lehismets Moonika
8. Mägi Marge
9. Puht Piret
10. Rätsep Reimo
11. Tamme Ralf

Klassijuhataja Priit Post

Lõpetajad 1998

1. Eeriksoo Margis
2. Kurm Külli
3. Leesment Karel
4. Lensmet Teili
5. Pahk Ahti
6. Sepp Ivo
7. Tamm Raili
8. Varik Margus

Klassijuhataja Jaanus Moppel

Lõpetajad 1999

1. Akman Ave
2. Allik Alina
3. Grents Ragne
4. Odraks Marje
5. Parts Valli
6. Rahusaar Riho
7. Tamm Rainer

Klassijuhataja Jaanus Moppel

Lõpetajad 2000

1. Filipov Viktor
2. Gerne Sirle
3. Odraks Terje
4. Post Katre
5. Puht Priit
6. Roosma Arni

Klassijuhataja M. Kaljuste

Lõpetajad 2001

1. Eeriksoo Mari
2. Gerne Egle
3. Kivisild Anneli
4. Kollamaa Lauri
5. Loorents Reimo
6. Mägi Jannes
7. Pahk Mirja
8. Reimal Iivo
9. Roosmaa Kaija
10. Ruusmann Reelika
11. Rätsep Kirti
12. Sepp Liina
13. Ruul Timo

Klassijuhataja Villem Kuusk

Lõpetajad 2002

1. Akman Allan
2. Antson Rasmus
3. Eeriksoo Margit
4. Filipov Robert
5. Härm Tiina
6. Kivisild Svetlana
7. Laanoja Madis
8. Lehismets Aleksander
9. Metsasalu Airi
10. Pärtel Märt
11. Saar Annika
12. Tamme Siiri
13. Vassiljev Triinu

Klassijuhataja Priit Riemann

Lõpetajad 2003

1. Gerne Kerli
2. Hälvin Valdo
3. Iloste Ruth
4. Kuningas Liis
5. Kuningas Ragnar
6. Loorents Priidu
7. Meerents Margit
8. Meerents Piret
9. Saar Kadri
10. Sepp Raido
11. Tomingas Mikk
12. Tomingas Tõnu
13. Varik Tiia

Klassijuhataja Eha Kuusk

Lõpetajad 2004

1. Buht Engar
2. Leesment Emma-Ly
3. Loorents Triinu
4. Mägi Kaarel
5. Mägi Risto
6. Post Tiit
7. Saul Tanel
8. Toomemägi Keio
9. Visnapuu Indrek
10. Marilyn Lüüsalu

Klassijuhataja Priit Post

Lõpetajad 2005

1. Buht Elgar
2. Hansschmidt Kaia
3. Hansschmidt Karl
4. Iloste Riine
5. Parts Viljar
6. Pettai Rivo
7. Raudsepp Lii
8. Roosmaa Ardo
9. Toomemägi Keiti

Klassijuhataja Marge Kaljuste

Lõpetajad 2006

1. Allik Alo
2. Abram Ristho
3. Antson Indrek
4. Eeriksoo Maario
5. Glükk Erkki
6. Gerne Gert
7. Iloste Raili
8. Lensment Taavi
9. Metsasalu Asko
10. Mootse Ramo
11. Pettai Erika
12. Ruul Kairi
13. Vassiljev Tanel
14. Vilinurm Villu

Klassijuhataja Heli Burget

Lõpetajad 2007

1. Buht Egle
2. Kaljuste Kert
3. Kingissepp Kättlin
4. Laasma Roland
5. Lainela Alan
6. LumijƵe Barby
7. Lüüsalu Märten
8. Sepp Toomas

Klassijuhataja Marge Kaljuste

Lõpetajad 2008

1. Laasma Carol
2. Maasikpalu Kroonika
3. Meerents Hannes
4. Pettai Jaanika
5. Ruul Heiki
6. Tomingas Elmar
7. Tralla Tanel

Klassijuhataja Siiri Visnapuu

Lõpetajad 2009

1. Kane Keito
2. Kartau Martin
3. Jakobson Marge
4. Pall Kerli
5. Zerel Airi
6. Peterson Greete
7. Tartu Kristi
8. Auväärt Kadi
9. Kais Helerin

Klassijuhataja Eha Kuusk

Lõpetajad 2010

1. Jõgiste Jane-Ly
2. Kaljuste Karl
3. Kasela Eva-Liisa
4. Lumijõe Birgit
5. Ruul Kerli
6. Tartu Joonas
7. Varik Riiko

Klassijuhataja Priit Post

Lõpetajad 2011

1. Laasmaa Romet
2. Sepp Helen
3. Zerel Lii

Klassijuhataja Heli Burget

Lõpetajad 2012 (Seoses kooli ümberkorraldusega lõpetasid 6. 7. ja 9. klassi lapsed)

6. klassi lõpetajad

1. Kiviste Rando
2. Kõnnusaar Ele
3. Zerel Rain
4. Tomson Erki

7. klassi lõpetajad

1. Kingissepp Laura
2. Kiviselg Helen
3. Varik Veronica

9. klassi lõpetajad

1. Jüriöö Maili
2. Kingissepp Kusti
3. Saul Kadri
4. Tartu Joosep

Klassijuhataja: Heli Burget

Lõpetajad 2013 (6. ja 9. klass)

6. klassi lõpetajad

1. Jüriöö Simmo
2. Pajula Agnes

9. klass lõpetajad

1. Kasela Heiki
2. Kiviselg Liina
3. Mootse Anete
4. Ruul Kristi
5. Ruusmann Annabel
6. Tomson Marko
7. Varik Janari

Lõpetajad 2014 (6. klass)

1. Kielas Kristjan
2. Kingissepp Paula
3. Pajula Eliise

Lõpetajad 2015 (6. klass)

1. Pajula Enriko